Achter de schermen

Programma DDW 2019

ZATERDAG 19-10

 

 

  

 

10:00-15:00

Besloten workshop Ambachtshuis = demo voor publiek

 

11:00-23:00

Expositie: Materialen, toen & nu

 

11:00-16:00

Werkpresentatie Cerocuarenta – Nienke Scheerhoorn, alumna SintLucas

 

11:00-16:00

Werkpresentatie SKUA – Naomi Hille & Anousjka Röben, alumni Dutch Shoe Academy

 

12:00-12:30

Talk (Nl): SKUA – urban ambacht

 

13:30-14:00

Talk (Eng): Heleen Overbeek: Improving the shoe eco-system

 

14:30-15:30

Talk (Nl): Caro Peirs: Tropas, a zero waste shoe label

 

15:30-16:30

Paneldiscussie: Sneakers – product of verzamelobject? 

 

15:30-16:30

Workshop Schoenen pimpen, verzorgd door SchoenenMuseum

 

16:00-23:00

Werkpresentatie Madelon Potters, studente Creatief Vakman, SintLucas

 

16:00-23:00

Werkpresentatie Meike Ruijs,  studente Creatief Vakman, SintLucas

 

16:00-23:00

Film

 

  

 

ZONDAG 20-10

ACTIVITEIT

 

  

 

11:00-23:00

Expo: Materialen, toen & nu

 

11:00-16:00

Werkpresentatie Madelon Potters, studente Creatief Vakman, SintLucas

 

11:00-16:00

Werkpresentatie Meike Ruijs, studente Creatief Vakman, SintLucas

 

11:30-12:30

Workshop Sneakers verbouwen, verzorgd door Dutch Shoe Academy

 

12:00-12:30

Talk (Eng): Heleen Overbeek: Improving the shoe eco-system

 

13:30-14:30

Workshop Schoenen pimpen, verzorgd door SchoenenMuseum

 

13:30-14:00

Talk (Nl): Liesel Swart: Vilt, een alternatief voor schoenen

 

14:30-15:00

Talk (Eng): Shahar Livne:

 

15:00-16:00

Workshop Sneakers verbouwen, verzorgd door Dutch Shoe Academy

 

16:00-23:00

Werkpresentatie Freija Beijne, alumna Dutch Shoe Academy

 

16:00-23:00

Film

 

19:00-20:00

Workshop schoenbootjes maken, verzorgd door SchoenenMuseum

 

  

 

MAANDAG 21-10

ACTIVITEIT

 

  

 

11:00-23:00

Expo: Materialen, toen & nu

 

11:00-16:00

Werkpresentatie Demian Kammeijer, student Creatief Vakman, HMC

 

11:00-16:00

Werkpresentatie Roanne Oremus, studente Creatief Vakman, HMC

 

11:00-13:00

Besloten workshop Ambachtshuis = demo voor publiek

 

11:00-23:00

Film

 

13:30-15:00

Workshop Leren tasje maken, verzorgd door Ambachtshuis

 

16:00-17:30

Workshop Leren tasje maken, verzorgd door Ambachtshuis

 

16:00-23:00

Werkpresentatie Roanne Oremus, studente Creatief Vakman, HMC

 

  

 

  

 

DINSDAG 22-10

ACTIVITEIT

 

  

 

11:00-23:00

Expo: Materialen, toen & nu

 

11:00-16:00

Werkpresentatie Tessa Schoenmakers, studente Shoe Developer, DHTA

 

11:00-16:00

Werkpresentatie, Job de Graaff, student Shoe Developer, DHTA

 

11:00-16:00

Werkpresentatie Saarbarbaars (Sarah Boeren), alumna Creatief Vakman, SintLucas

 

11:00-16:00

Werkpresentatie Demian Kammeijer, student Creatief Vakman, HMC

 

11:30-13:00

Workshop Schoenen pimpen, verzorgd door SchoenenMuseum

 

12:00-12:30

Talk (Nl): Renza Frings: The crossover cycle shoe, schoenambacht genen anno 2019

 

13:30-14:00

Talk (Nl): Judith van Vliet: Van Hollandse Bodem

 

14:00-15:00

Demo Handstiktechniek, verzorgd door Ambachtshuis

 

15:00-15:30

Talk (Nl): Renza Frings: The crossover cycle shoe, , schoenambacht genen anno 2019

 

16:00-17:30

Demo leren tassen maken, verzorgd door Ambachtshuis

 

16:00-23:00

Werkpresentatie Coosjebags (Coosje Bouman),  alumna Creatief Vakman, SintLucas

 

16:00-23:00

Werkpresentatie Esther Versluijs, studente Creatief Vakman, HMC

 

16:00-23:00

Werkpresentatie Jan Melis

 

16:00-23:00

Film

 

  

 

WOENSDAG 23-10

ACTIVITEIT

 

  

 

11:00-23:00

Expo: Materialen, toen & nu

 

11:00-16:00

Werkpresentatie Lola Casteels, studente Shoe Developer, DHTA

 

11:00-16:00

Werkpresentatie  Nieke Buijs, studene Shoe Developer, DHTA

 

11:00-16:00

Werkpresentatie Frank Soumahu, student Shoe Developer, DHTA

 

11:00-16:00

Werkpresentatie Niels van Boxtel, student Shoe Developer, DHTA

 

11:30-12:30

Workshop Sneakers verbouwen, verzorgd door Dutch Shoe Academy

 

13:30-14:00

Talk (Nl): Liesel Swart: Vilt, een alternatief voor schoenen

 

13:30-14:30

Workshop schoenbootjes maken, verzorgd door SchoenenMuseum

 

15:00-15:30

Talk (Nl): SKUA – urban ambacht

 

15:00-16:00

Workshop Sneakers verbouwen, verzorgd door Dutch Shoe Academy

 

16:00-23:00

Werkpresentatie SKUA – Naomi Hille & Anousjka Röben, alumni Dutch Shoe Academy

 

19:00-19:30

Talk (Nl): Zeynep Dag – Meisjesdroom

 

20:00-23:00

Film

 

   

DONDERDAG 24-10

ACTIVITEIT

 

  

 

11:00-23:00

Expo: Materialen, toen & nu

 

11:00-16:00

Werkpresentatie Tessa Schoenmakers, studente Shoe Developer, DHTA

 

11:00-16:00

Werkpresentatie, Job de Graaff, student Shoe Developer, DHTA

 

11:00-16:00

Werkpresentatie Amber de Jong, studente Creatief Vakman, HMC

 

11:00-16:00

Werkpresentatie Jan Melis

 

11:00-12:30

Workshop Leren tasje maken, verzorgd door Ambachtshuis

 

12:00-13:00

Paneldiscussie met Jalila Essaïdi e.a.

 

13:30-14:00

Talk (Nl): Daam Zuurhout: What if

 

13:30-15:30

Demo leren tassen maken, verzorgd door Ambachtshuis

 

14:00-22:00

Demo tatoeëren op leer, verzorgd door Karim Bahri

 

15:00-15:30

Talk (Eng) Mathieu Risacher: The aspect of sustainability in the Sneaker field.

 

16:00-23:00

Werkpresentatie Coosjebags (Coosje Bouman),  alumna Creatief Vakman, SintLucas

 

16:00-23:00

Werkpresentatie Amber de Jong, studente Creatief Vakman, HMC

 

16:00-23:00

Werkpresentatie Jan Melis

 

17:00-18:00

Workshop Leren armband stempelen, verzorgd door Ambachtshuis

 

18:00-23:00

Besloten bijeenkomst

 

19:00-21:00

Workshop Beginselen van Leer Carven/Toolen, verzorgd door Ambachtshuis

 

  

 

VRIJDAG 25-10

ACTIVITEIT

 

  

 

11:00-23:00

Expo: Materialen, toen & nu

 

11:00-16:00

Werkpresentatie SKUA- Naomi Hille & Anousjka Röben, alumni Dutch Shoe Academy

 

11:00-16:00

Werkpresentatie Amber de Jong, studente Creatief Vakman, HMC

 

11:00-16:00

Werkpresentatie Jan Melis

 

12:00-12:30

Talk (Nl): Daam Zuurhout: What if

 

13:30-14:00

Talk (Nl): SKUA – urban ambacht

 

13:30-14:30

Workshop Schoenen pimpen, verzorgd door SchoenenMuseum

 

15:00-19:00

Besloten bijeenkomst

 

16:00-23:00

Werkpresentatie Cerocuarenta – Nienke Scheerhoorn, alumna SintLucas

 

16.00-23.00

Werkpresentatie Coosjebags (Coosje Bouman),  alumna Creatief Vakman, SintLucas

 

20:00-20:30

Modeshow Agnes van Dijk, met medewerking van René van den Berg